http://portalprostejov.cz/
Vytisknout
Vyhledávání v portálu:
HLEDAT
holky jsou kurvy
roztomile holky
beyonce i " m a single lady tekst
mrdka xxx
kunda moji babičky
jak se obléci na první rande
muzi na sex jizni cechy
devky z privatu
tetovačky pro holky
jak zvysit chut na sex u zeny

Zeman je putinova děvka

„Zeman je Putinova děvka”. Na prezidenta se vrhla aktivistka

Jan 12, 2018 · Czech president Miloš Zeman attacked by naked feminist that yells "ZEMAN IS PUTIN´S SLUT" / Na Českého prezidenta Miloše Zemana zaútočila aktivistka křičící: "Zeman je Putinova děvka"

Prezidentské volby 2018: Drama při hlasování Zemana: Je

zeman je putinova děvkaZeman je Putinova děvka, křičela. Uvedl, že je poctěn, protože ho napadla aktivistka skupiny Femen, která nedávno napadla také papeže.

VIDEO: Na prezidenta se vrhla polonahá žena. 'Zeman, Putinova

Minule musel do schodů a očividně mu to dělalo problém. Tentokrát tahle překážka odpadla, ale na prezidenta zaútočila žena, která na něj zakřičela v angličtině, že jePutinova děvka". Zeman zakolísal, ale ustál to a ženu zpacifikovala ochranka, popisuje atmosféru z místa reportér INFO.CZ Adam Kotrbatý.

VIDEO: Jak aktivistka Femen vyrušila Zemana u voleb | Týden.cz

Jan 12, 2018 · Takhle dopadají volby 2018. This feature is not available right now. Please try again later.

Zeman je Putinova dě*ka, křičela žena. Prezident je prý

zeman je putinova děvkaA pakliže by pan Babiš na nabídku obou jezinek rudého a hnědého moru kývl, je zcela legitimní postavit se takové zločinecké vládě odporující demokracii a ve svých důsledcích popírající naši národní existenci na odpor.

Podívejte se: Na Zemana skočila polonahá žena ve volební

zeman je putinova děvkaV místnosti, kam přišel volit Miloš Zeman, se vysvlékla žena a rozeběhla se k prezidentovi. Na obnažené hrudi měla nápis v angličtině, že Zeman je Putinova děvka, a stejná slova také vykřikla.

Zeman je Putinova děvka - FreeMagOne

Putinova děvka!). Na Zemana se ve volební místnosti, která byla speciálně kvůli němu přesunuta do přízemí, vrhla polonahá aktivistka skupiny Femen. Oproti podzimním parlamentním volbám, kdy si Miloš Zeman stěžoval, že musí do schodů, byla volební místnost přesunuta do nižšího podlaží.

Prezidentské volby 2018: Zeman byl po útoku u urny otřesený

„Vykřikla 'Zeman, Putinova běhna' - stejná slova jako ta, která měla napsaná na své nahé hrudi,“ uvedla na svém webu skupina Femen. Žena měla na prsou napsáno anglicky „Zeman, Putin's slut", do češtiny se dá slovo slut přeložit jako běhna, coura, děvka.

„Zeman je Putinova děvka.“ Prezidenta překvapila přední

Na prezidenta se hnala polonahá žena. Zeman je Putinova děvka, křičela Na Zemana útočila Ukrajinka, která narušila jednání Lukašenka i fotbal Nerozvážnost, mohl dostat infarkt, komentují kandidáti útok na Zemana Zemanovi se vymstilo přátelství s Ruskem, píší ve světě o akci Ukrajinky Lekce sommeliérství i parodie na

VIDEO: Na prezidenta se hnala polonahá žena. Zeman je

PRAG - Dok se predsjednik Češke Miloš Zeman pripremao danas da glasa na predsjedničkim izborima, jedna žena je skinula majicu i stala ispred njega vičući na engleskom "Zeman je Putinova k ." Žena je dotrčala iz mase novinara na glasačkom mjestu u Pragu i stala direktno ispred Zemana (73
zdroj:

wikipedia.org

  • Drtiče potravinových odpadů

  • Nejlevnější gumy

  • Tvorba www stránek + SEO

  • Přidat do oblíbenýchzdroj:

denik.cz

reklama ()

Součást celorepublikového projektu

portalymest.cz

!
Provozovatel:

Web Consulting - webdesign, tvorba webových stránek

| | Vytisknout |

Přidat do oblíbených


Copyright © 2008 - 2009 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena