http://portalprostejov.cz/
Vytisknout
Vyhledávání v portálu:
HLEDAT
rpg hry pro holky
mlade cubky videa
seznamka pro zdravotne postizene
koever cz s.r.o.
holky na sex benesov
kunda se zubama
amateři gay sex
sally sex seznamka
straka obecná – pica pica
luxury brno sex

Vtipne hlasky k seznameni

hlasky.klikej.cz - vtipné hlášky které píše sám život

vtipne hlasky k seznameni„Ženy mají zvláštní vášeň pro matematiku: dělí své stáří dvěma, zdvojnásobují cenu svých šatů, ztrojnásobují plat svých mužů a přičítají pět let k věku svých přítelkyň.“ M. Achard „Padesátka je věk, kdy se člověk, v poměrném mládí, dožívá úctyhodného stáří.“ V. Vondráček

Žena 45 let, Ona hledá jeho, Praha- Seznamka.cz

Nejlepší vtipy na světě od Zdeňka Izera, vtipy o cikánech, vtipy pro děti a vtipy o Chucku Norrisovi. Super citáty o lásce, životě, pro pohlazení duše, motivační citáty, citáty o rodině a dětech. Vtipné sms k svátku a narozeninám, zamilované a erotické sms na dobrou noc.

Hlášky - Přání k narozeninám, sms k svátku

vtipne hlasky k seznameniFacebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. See actions taken by the people who manage and post content.

Vtipné hlášky (strana 7) – Alík.cz

Žena promlouvá k muži. Dělej si co chceš, ale hlavně udělej všechno tak jak jsem ti řekla. Já už mám takovou žízeň, že mám místo jazyka otvírák. Takovej hezkej člověk a takhle chlastá. Nemusí pršet stačí když teče. Každej z nás je lepší bavič než Petr Novotný. Kdo jinému jámu kopá je někde na brigádě.

Vtipné SMS | KOMIK.CZ

Dobré ráno, miláčku, máš něco na čumáčku Ba ne, dělám si legraci, za chvíli budeš v práci, tak ať máš dobrou náladu, no nic, tak už zase jdu.

Vtipné hlášky

vtipne hlasky k seznameniVtipné hlášky . Zde naleznete různé vtipné hlášky, které vás dobře pobaví. Pokud si některé z nich zapamatujete, určitě je budete moci vhodně použít, pokud se k tomu naskytne situace.

Vtipné hlášky | vtipe-vylez.cz

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice.

Vtipné hlášky | BOMBA-VTIPY.CZ

vtipne hlasky k seznameniVtipné, drsné a legrační hlášky Legrační hlášky, humorné citáty, zábavná úsloví, vtipné fráze, slogany, poznámky pro jakoukoli příležitost, důvtipné, moudré, ujeté - k smíchu i k zamyšlení.

Hlášky z filmů | KopecZabavy.cz – nejlepší hlášky, vtipy

Určitě znáte situaci, kdy ten, co nad vámi právě vyhrál, dává své vítězství na obdiv až moc. právě pto tyto situace pro vás máme vynikající hlášku.

Vtipné hlášky - NTX.cz

Server KOMIK.cz má nejrozšířenější sbírku srandovních SMS, obsahuje přes 9000 legračních SMS.
zdroj:

wikipedia.org

  • Drtiče potravinových odpadů

  • Nejlevnější gumy

  • Tvorba www stránek + SEO

  • Přidat do oblíbenýchzdroj:

denik.cz

reklama ()

Součást celorepublikového projektu

portalymest.cz

!
Provozovatel:

Web Consulting - webdesign, tvorba webových stránek

| | Vytisknout |

Přidat do oblíbených


Copyright © 2008 - 2009 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena