http://portalprostejov.cz/
Vytisknout
Vyhledávání v portálu:
HLEDAT
nahe fotky amateri
návleky na nohy pro holky
prostitutky jicin
single lady 5 díl
seznamka pro 15 lete
pica eating disorder
píča zrzavá slonková
nahe anime holky
nahe fotky 13 lete holky
elkoplast cz, s.r.o.

Slovo mrdka

Zpověď Nechutná mi mrdka. ZPOVĚDNICE ::::::www.zpovednice

slovo mrdka

slovo pochází původně ze slova žízněnka, což bylo podložka na které seděli ženy a dívky co měli žízeň a rady by se nechali pozvat na něco k pití.. později se dostala do československých tělocvičen ..

RedAK - Ištván Evženovič | Deníček | ČSFD.cz

slovo mrdka

Co znamená slovo mrdka? Zde naleznete 3 významů slova mrdka. Můžete také přidat význam slova mrdka sami

mrdka – Wikislovník

Například slovo šukat znamenalo původně pouze pohybovat se v malém prostoru (je tak použito třeba v knize Babička od Boženy Němcové, v Haškově Švejkovi psaném kolem roku 1920 nebo v F. L. Věkovi od Aloise Jiráska), zatímco dnes je užíváno výhradně jako vulgární výraz pro pohlavní styk.

Vyznam-slova.com-Vyhledávání ve slovníku

slovo mrdka

Slovo mrdka, co kluci někdy říkají se mi nelíbí. Dneska ráno, než jsem šel do školy, jsem si ho na záchodě zase honil a zase jsem na konci začal stříkat. bylo to tak pěkný, že se mi až zatočila hlava.

Joe Slovo - Wikipedia

1. Pobuřuje vás slovo „píča“. 2. Pobuřuje vás slovo „čurák“. 3. Pobuřuje vás slovo „prcat“. 4. Pobuřuje vás slovo „mrdka“. 5. Pobuřuje vás jakékoliv jiné slovo, které vás pobuřuje. 6. Jste negr. 7. Jste upjatej semenohlt. 8. Nemáte rád/a můj jemný vytříbený humor. Děkuji za pochopení a přeji

Mrdka jedna, ulevila si pražská primátorka. Šílené dění kolem

Co znamená podstatné jméno mrdka? Význam slova mrdka ve slovníku cizích slov.

První zprávy - Komentáře - Kazimluvci

Jednou když jsem výjimečně kouřil aneb Kuřácké povídky autor: Kloos Remi, Kvet Pero le doporučená cena: 140 Kč naše cena:118Kč

slovo mrdka - futura99.de

slovo mrdka

Hovno (v severoslezských oblastech guvno, v jihočeských a východočeských dialektech houno, Jungmann uvádí též hůvno) je český (a v různých variantách všeslovanský) vulgarismus praslovanského původu a různého významu (základní význam je exkrement, velmi rozšířený je druhotný význam nic, vycházející z toho, že lejno je věc bezcenná a nepoužitelná, slovo je

Sprosté slovo – Wikipedie

Znáte Wilsonovu směs? Víte, jak se přeráží pastelky? A co to znamená brousit beton? Máme pro vás i sadu apartních nadávek a výhrůžek. Vulgarita, často doprovázená siláckými gesty, slouží k uvolnění nahromaděných emocí (třeba vzteku) a stává se součástí jakési „duševní hygieny“.

Výstřik - detail přiznání

slovo mrdka

Ten můj počítač, to je strašná mrdka! (vulgárně, hanlivě) nadávka. 23. května 2012, když zjistil, že šla poškozená bez něj ven, urážel ji slovy „píčo, mrdko“ a pak jí dal facku, až jí spadly z hlavy brýle ( ) synonyma (neutrálně) sperma, semeno, ejakulát

kouřit - ABZ slovník českých synonym

Joe Slovo (born Yossel Mashel Slovo; 23 May 1926 – 6 January 1995) was a South African politician, and an opponent of the apartheid system.

Mc let's play s Hackama 02 Chcanka s leak skidem debilni

slovo mrdka

Joe Slovo (born Yossel Mashel Slovo; 23 May 1926 – 6 January 1995) was a South African politician, an opponent of the apartheid system.

zdroj:

wikipedia.org

  • Drtiče potravinových odpadů

  • Nejlevnější gumy

  • Tvorba www stránek + SEO

  • Přidat do oblíbenýchzdroj:

denik.cz

reklama ()

Součást celorepublikového projektu

portalymest.cz

!
Provozovatel:

Web Consulting - webdesign, tvorba webových stránek

| | Vytisknout |

Přidat do oblíbených


Copyright © 2008 - 2009 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena