http://portalprostejov.cz/
Vytisknout
Vyhledávání v portálu:
HLEDAT
privaty cr
schaeffler production cz s.r.o.
mrdani ciganek
asexualni seznamka
holky pod zamkem hana
pandora cz
darlink seznamka
vašo patejdl seznamka
kniha pro spravne holky
amatéři brno

Slovník piča

píča - anglický překlad - slovník bab.la

Feb 02, 2011 · Slovenská multifunkčná nadávka. This feature is not available right now. Please try again later.

Slovník spisovného jazyka českého

Náš multijazyčný překladatelský portál Slovnicek.cz nabízí i slovník on-line, který ke každému slovu nabízí více možných významů a překladů. Slovníček.cz je překladač do více než 40 světových jazyků .

Česko-anglický překlad „pica“ | Online-Slovník.cz

slovník piča

Pochybuji, že bude existovat, je to jazyk menšiny a na ústupu, Romové mluví už víc česky než romsky. Pro zajímavost jsem byl v pražské tržnici SAPA a pobaveně sledoval jak se česky vybavují navzájem Číňan s Vietnamcem :-) btw i v Mongolsku se čeština dost užívá, takže máme naději že se jednou stane čeština světovým jazykem.

Chorvatský slovník - překlad piča z češtiny

Slovník. bab.la is the portal for language lovers. With our 44 online dictionaries, conjugation tables and multilingual phrases, the bab.la language portal will help you translate, learn and practice new languages. And if you are ready for the big move abroad, you can get some tips about life in a foreign country in our magazine.

Slovník Piča - Image Results

slovník piča

Překlad slov a slovíček z češtiny do angličtiny zdarma. Anglický slovník (česko-anglický slovník) Pro český výraz píča bylo nalezeno překladů: 23 (přesná shoda: 4, obsahující výraz: 19).

Prekladač Google

'piča' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak. piča překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

česko romský překladač – Ontola

slovník piča

Slovník spisovného jazyka českého. Za vedení. B. Havránka (hlavního redaktora), J. Běliče, M. Helcla a A. Jedličky. zpracoval lexikografický kolektiv Ústavu pro jazyk český ČSAV:

piča překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník

slovník piča

Slovník spisovného jazyka českého. Za vedení. B. Havránka (hlavního redaktora), J. Běliče, M. Helcla a A. Jedličky. zpracoval lexikografický kolektiv Ústavu pro jazyk český ČSAV:

Vysvstlenie slova Jebať - YouTube

Píča souvisí s jinými českými slovy pipina, pindík , slovenským piča, polským piczka (a krajovým ostravským pitka), srbochorvatským pička, bulharským pička, ruským pičuga a maďarským picsa (vše analogického významu jako v češtině), dále slovinským picek, lotyšským pincis, španělským picha a anglickým pizzle

Píča německy | Česko německý slovník

slovník piča

Preklad „piča“ zo slovenčiny do nemčiny. Rýchly a korektný preklad slov a fráz v online prekladovom slovníku na Webslovník.sk

Překladač a slovník online | Slovníček.CZ

Rychlý překlad slova piča do španělštiny, výslovnost, tvary a příklady užití. Španělsko-český slovník zdarma.

Anglický slovník - překlad píča do angličtiny

slovník piča

cs Poznámka: Je-li pík CMPA dostatečně oddělen od ostatních píků, mělo by se použít přiřazení základní linie mezi sedly.V opačném případě použijte svislé kolmice ke společné základní linii, jejichž počáteční bod by měl být v blízkosti píku CMPA (tedy ne v čase t = 0 min!).

zdroj:

wikipedia.org

  • Drtiče potravinových odpadů

  • Nejlevnější gumy

  • Tvorba www stránek + SEO

  • Přidat do oblíbenýchzdroj:

denik.cz

reklama ()

Součást celorepublikového projektu

portalymest.cz

!
Provozovatel:

Web Consulting - webdesign, tvorba webových stránek

| | Vytisknout |

Přidat do oblíbených


Copyright © 2008 - 2009 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena