http://portalprostejov.cz/
Vytisknout
Vyhledávání v portálu:
HLEDAT
badoo flirt chat
nahate holky na plaži
gogle .cz
inzerát seznámení vzor
školní děvky
rande pro silenou mary csfd
natálka naprivat
seznamka pro nezadaé
plnoštíhlé holky
jak na rychlý sex

Schyzo si píča každej to ví

Ektor, DJ Wich – To si fakt řek? - text písně, lyrics a video

Videoklip a text písně INNY rap - #SIPIČA2 ft. Protiva //OFFICIAL VIDEO// od INNY rap. Si piča, si si si piča, Si piča, si si si piča, Si piča, si si ..

INNY rap - #SIPIČA2 ft. Protiva //OFFICIAL VI.. - text

schyzo si píča každej to víSchyzo - Sám (feat. Saka) Jsi píča, každej to ví, ale nikdo nemá koule na to ti to říct, chtěl bych tě zbít, chtěl bych tě mlátit do tý doby, než mi bude líp 2x.

Jsi pica a každém to vi texty písní

schyzo si píča každej to víKámo, to si fakt řek? Tak todleto jsi nemoh říct! Já nejsem stejná píča, jak tvůj oblíbenej rapper, ten kluk je v hajzlu, jede show, že točí bankovky,

Schyzo v rozhovoru - "Všichni jsou real as fuck. Všichni jsou

Všichni jsou real as fuck. Všichni jsou upjatý. Všichni maj pocit, že jsou jedinečný a nadčasový. Hovno. Nikdo to nestuduje, nikdo se nevyvýjí, nikdo nemá smysl pro humor. Každej Ti tvrdí, že je top, přitom má rýmy typu hyp hop – brko. Nemám problém, když si někdo vyhoní ego v treku pokud to potvrdí technicky.

Jsi píča, každej to ví, ale nikdo nemá koule na to ti to říct

Dec 04, 2014 · This feature is not available right now. Please try again later.

PTK - NEMŮŽEŠ feat. SCHYZO Lyrics - Letras2.com

Video clip and lyrics May Day III (feat. Renne Dang) by Schyzo. Ref (Schyzo): Je mi líto, jsem trochu píča, mý rýmy postrádaj význam, dám weed a pak t..

PTK (CZ) – Každej den je výplata ft. Schyzo Lyrics - Letras2.com

říkali jí Klára v hubě kára holka jako ty holka na Báva stačí jen málo svlíkne kalhoty už když byla malá holka se nebála nahoty svym pěknym zadkem hřála v zimě káram kapoty ty děvko nedělej drahoty nedělej že tu nejde jen o boty ale vim moc dobře kdo si špulíš pysky jako ptakopysk holka má ráda piss pak prosí o

Viktor Sheen - Instantní čubky II. feat Schyzo | OSOBNOSTI.cz

schyzo si píča každej to víPíča (Czech pronunciation: ), sometimes short piča or pyča, is a Czech and Slovak profanity that refers to the vagina similar to the English word cunt. It is often represented as a symbol of a spearhead , a rhombus standing on one of its sharper points with a vertical line in the middle, representing a vulva .

píča na zádech

Videoklip a text písně PPDD (feat. Meiton) od Schyzo. Znáš to, ráno vstávat do práce, dělat škváru a v pátek utrácet. Nedat nic znát a smát se, ..

Ektor – To Si Fak řek? Lyrics | Genius Lyrics

schyzo si píča každej to víSchyzo - Sám (feat. Saka) Jsi píča, každej to ví, ale nikdo nemá koule na to ti to říct, chtěl bych tě zbít, chtěl bych tě mlátit do tý doby, než mi bude líp 2x. Schyzo: Seš pizda, každej tvůj kluk

Schyzo - 72 lajn - text

schyzo si píča každej to víJsi píča, každej to ví, ale nikdo nemá koule na to ti to říct, chtěl bych tě zbít, chtěl bych tě mlátit do tý doby, než mi bude líp 2x Seš pizda, každej tvůj kluk byl pinda, chtěla aby dick vyndal, a po dicku aby ti pin dal, jenže nedal ti nic, po tejdnu odešel pryč, chtěla by si vědět proč ?

Schyzo - May Day III (feat. Renne Dang) - lyrics

Videoklip a text písně PPDD (feat. Meiton) od Schyzo. Znáš to, ráno vstávat do práce, dělat škváru a v pátek utrácet. Nedat nic znát a smát se, ..
zdroj:

wikipedia.org

  • Drtiče potravinových odpadů

  • Nejlevnější gumy

  • Tvorba www stránek + SEO

  • Přidat do oblíbenýchzdroj:

denik.cz

reklama ()

Součást celorepublikového projektu

portalymest.cz

!
Provozovatel:

Web Consulting - webdesign, tvorba webových stránek

| | Vytisknout |

Přidat do oblíbených


Copyright © 2008 - 2009 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena