http://portalprostejov.cz/
Vytisknout
Vyhledávání v portálu:
HLEDAT
studentky praha sex
sex z vice muzi
krásné holky v bikinách
blog za normální holky
seznámení brno
sex seznamka adult
rozkos seznamka
escort nymburk
kunda mladé holky
zikado seznamka

Divadlo rokoko seznamka

Městská divadla pražská: Seznamka v divadle aneb Představení

Divadlo slevu na vstupném důchodcům neposkytuje. Je však možné se zaregistrovat do Klubu přátel divadla a získat tak nárok na 50% slevu na všechna představení. Plné vstupné se pohybuje na činohru mezi 99 a 399 Kč, na muzikál mezi 199 a 699 Kč a na černé divadlo mezi 350 a 680 Kč.

Rokoko | Městská divadla pražská

Divadlo Rokoko uvede premiéru inscenace Čapek V pražském Divadle Rokoko má dnes premiéru inscenace Čapek, autorský projekt režiséra Pavla Kheka… 3.11.2017

Seznamovací akce a akce pro nezadané - Seznamka - Náhoda

divadlo rokoko seznamkaDivadlo Rokoko pořádá v sobotu 11. února od 17 hodin již tradiční Představení pouze pro nezadané ženy a muže ve věku 25 až 45 let. Akci odstartuje tragikomedie Strýček Váňa . Následovat bude bohatý doprovodný program v divadelní kavárně, který nabídne řadu příležitostí k seznámení i těm stydlivějším.

Městská divadla pražská | 100 let Rokoka

Divadlo Rokoko se nachází v centru Prahy na Václavském náměstí a spolu s Divadlem ABC tvoří Městská divadla pražská. Diváci mohou vybírat z bohatého repertoáru činoherního divadla i z řady dalších možností, jak trávit volný čas, oblíbené jsou např.

Divadlo Rokoko – Wikipedie

Divadlo Rokoko se nachází v pasáži Rokoko v podzemním podlaží stejnojmenného paláce na Václavském náměstí. Palác byl postaven jako jeden ze tří multifunkčních domů (známých jako Šupichovy domy) na nároží Václavského náměstí a Štěpánské ulice v letech 1912 – 16 podle návrhů významného architekta období

Programy divadel | i-divadlo.cz

divadlo rokoko seznamkaDivadlo Na Fidlovačce nabízí od minulé sezóny nečíslovaná místa pro nezadané v tzv. SINGL ŘADĚ. Každý večer tak probíhá zvláštní seznamovací akce pro max. 21 lidí, kteří si mohou v anonymitě divadelního sálu vybrat sympatický protějšek a pozvat ho třeba o přestávce na skleničku.

Seznam článků na Pražský deník se štítkem Divadlo Rokoko

divadlo rokoko seznamkaOficiální stránky Městských divadel pražských, divadel Rokoko, ABC a Komedie.

Seznam článků na Deník.cz se štítkem Divadlo Rokoko

Divadlo Rokoko připravilo seznamovací večer a představení určené pro nezadané gaye a lesby. Absurdní komedie Perplex odstartuje seznamovací večer Zdroj: mestskadivadlaprazska.cz Sobotu 14. dubna věnuje pražské Divadlo Rokoko všem gayům a lesbám toužícím po seznámení.

Gay/Lesbian seznamka: Divadlo Rokoko hraje pro nezadané gaye

Nov 03, 2017 · Dojemná tragikomedie o jednom smutném fenoménu naší doby ‒ Alzheimerově chorobě. Autor inscenace Florian Zeller zprostředkovává divákům pohled na svět kolem

Otec, Divadlo Rokoko - YouTube

divadlo rokoko seznamkaProgram divadla/klubu Divadlo Rokoko (Praha 1) scéna Městských divadel pražských. Zpět na program . Divadlo Rokoko Program / adresa Zobrazit na map

Seznamka v divadle aneb Představení pouze pro nezadané

Pro ty nejstydlivější je připraven poštovní box, kde mohou zajímavému protějšku zanechat vzkaz. Mimo to na vás čeká i kartářka, bohatá tombola a pro páry pak společná prohlídka zákulisí Divadla Rokoko. Vstupenky si můžete zakoupit na stránkách Městských divadel pražskcýh nebo na pokladnách divadel ABC a Rokoko.
zdroj:

wikipedia.org

  • Drtiče potravinových odpadů

  • Nejlevnější gumy

  • Tvorba www stránek + SEO

  • Přidat do oblíbenýchzdroj:

denik.cz

reklama ()

Součást celorepublikového projektu

portalymest.cz

!
Provozovatel:

Web Consulting - webdesign, tvorba webových stránek

| | Vytisknout |

Přidat do oblíbených


Copyright © 2008 - 2009 www.portalymest.cz, všechna práva vyhrazena